COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2015

W dniach 20-23 marca 2015 Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody – COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2015. Tegoroczna 48 edycja przyciągnęła ponad 100 wystawców z Polski. Eveline Cosmetics po raz kolejny przedstawiła bogatą ofertę innowacyjnych produktów kosmetyczno-pielęgnacyjnych oraz nowoczesne i ekskluzywne stoisko o powierzchni 64m2!

Cosmoprof to największe i najważniejsze wydarzenie w branży kosmetycznej na świecie. Ich wielką skalę podkreśla rosnąca z roku na rok liczba wystawców.Wiodący producenci prezentowali się w różnych obszarach, m.in. perfumy, spa i uroda, produkty naturalne, włosy, paznokcie oraz opakowania. Możliwości wystawiennicze włoskich targów nie ograniczyły się do odwiedzania ekspozycji z danego sektora produktów. Bolonia oferowała wystawcom innowacyjne sposoby  prezentacji marki poprzez tworzenie specjalnych strategii, obszarów i projektów. Na uczestników czekały warsztaty, konferencje, imprezy i seminaria  tematyczne dla branży beauty.

Targi to doskonała okazja dla producentów, aby zdobyć nowych klientów i wejść na nowe rynki. Jednocześnie to wielkie wyzwanie, aby wyróżnić się spośród licznej rzeszy innych producentów, co wymaga dobrze przemyślanej strategii i nowych rozwiązań.